Тернопільські легкоатлети на Відкритому чемпіонаті Прикарпаття завоювали одну золоту, дві срібні і дві бронзові нагороди

Вихованці Тернопільської ОДЮСШ і Зборівської ДЮСШ стали учасниками Відкритого чемпіонату Івано-Франківської області з легкої атлетики в приміщенні. Проходили змагання в манежі місцевого коледжу фізичного виховання і спорту. Перше місце у штовханні ядра серед дорослих спортсменів виборов Андрій Жук з результатом 10 метрів 88 сантиметрів.

Серед юнаків і дівчат віком до сімнадцяти років друге місце цьому виді здобула Дарина Мостова (результат – 11 метрів 63 сантиметри), третіми були Катерина Питель (результат – 9 метрів 93 сантиметри) і Олексій Навроцький (результат – 11 метрів 45 сантиметрів). Відтак юні спортсмени поповнили медальну скарбничку області однією срібною і двома бронзовими медалями.

Також у штовханні ядра у цій віковій категорії Володимир Гінзула посів четверте місце, а Максим Васильків був п’ятим. Усі спортсмени – представники Тернопільської ОДЮСШ, тренери Галина Шмуляєва та Леонід Дахновський.

А у бігу відзначилась вихованка Зборівської ДЮСШ Аліна Посівайло (тренер Володимир Небельський). На дистанції 1500 метрів юна птлетка фінішувала другою і здобула срібну нагороду.

Інформація і фото зі сторінки Федерації легкої атлетики Тернопільської області у соцмережах.