Тернопільські метальники здобули у Кам’янці-Подільському дев’ять медалей

У Кам’янці-Подільському, що на Хмельниччині, відбулись Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник і Анатолія Боднарчука. Успішно виступили на турнірі легкоатлети Тернопільщини: з десяти наших спортсменів, які брали у ньому участь, восьмеро вибороли призові місця, здобувши чотири золотих, три срібних і дві бронзових медалі.  Так, майстер спорту Іван Панасюк (обласна ШВСМ, тренер Василь Яковів) став переможцем у секторі для метання диску, показавши майстрівський результат 55 м 30 см. Вдало виступили і підопічні Івана Панасюка, які тренуються під його керівництвом в Тернопільській ОДЮСШ із літніх видів спорту. Зокрема, Олександр Шилівський з результатом 17 м 83 см став срібним призером у штовханні ядра, а Ігор Висоцький переміг серед ровесників у метанні диску, показавши результат 40 м 89 см (також тренер Головацький М.М.), а у штовханні ядра Ігор був другим (15.22 м). Третє місце у штовханні ядра серед юніорів посів Володимир Пітух (12. 52 м) – підопічний тренера-викладача школи Василя Яковіва.

• 2504201932
  • 2504201933

Відзначились на змаганнях і вихованці тренерів Галини Шмуляєвої та Леоніда Дахновського із обласної ДЮСШ. В метанні спису не було рівних Дарині Мостовій, яка перемогла з особистим результатом 33.20 м, та Степану Петришину (45.70 м). Відтак, обоє спортсменів здобули золоті нагороди.

Також у цьому виді у своїх вікових групах Олексій Навроцький (35.66 м) виборов друге місце, а Катерина Питель з результатом 19.28 м стала бронзовою призеркою.

Змагання в Кам’янець-Подільському стали етапом підготовки до командного чемпіонату України серед юнаків (2002 р.н. та молодші), який відбудеться в місті Кропивницькому.