Тернопільські рятувальники до ранку ліквідували наслідки вчорашньої зливи (ФОТО)

Тернопільські рятувальники до ранку ліквідували наслідки вчорашньої зливи (ФОТО)

6 жовтня, близько 19 год., в м.Тернопіль сильна злива підтопила шість вулиць, 1 квартиру в багатоквартирному житловому будинку та 2 приватні присадибні ділянки.
Для буксирування автомобілів, які не могли рухатись у водяних потоках та відкачування води з житлових і торгових приміщень, розташованих у підвальних та цокольних поверхах, були залучені чергові відділення 1, 2 та 3 державних пожежно-рятувальних частин, частини спеціальної пожежної техніки та аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення, співробітники оперативно-координаційного центру – всього 25 чоловік особового складу та 11 одиниць техніки (4 автоцистерни, 4 мотопомпи, 2 спеціальних аварійно-рятувальних машини середнього типу та автомобіль штабний).
Загалом, відбуксирували 16 автомобілів, надали допомогу 25 людям: водіям автомобілів, пасажирам маршрутного автобуса та пішоходам, які не могли самостійно перебратися через воду.
Також підрозділами проводилось відкачування води та очищення водостоків, завдяки чому пришвидшено відхід води.
Станом на 6:00 роботи з ліквідації наслідків надзвичайної події завершено, повідомили у пресслужбі У ДСНС України в Тернопільській області.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares