Тернопільські рятувальники отримали почесні відзнаки (фото)

Тернопільські рятувальники отримали почесні відзнаки (фото)

19 квітня за сумлінне виконання службових обов’язків, самовідданість, професіоналізм, оперативне розв’язання поставлених завдань, особистий внесок у справу захисту життя і здоров’я людей та з нагоди Дня пожежної охорони тернопільські рятувальники, що відзначились під час ліквідації пожежі 22 березня 2021 року в приміщенні АТ «Кредобанк», на вул.Замковій, 7 у м. Тернополі, отримали заслужені нагороди. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України в області.

Зокрема, відзначили начальника караулу 1-ї ДПРЧ Олега Ференца, командирів відділення 1-ї ДПРЧ Ігоря Дручковського та Дмитра Кравченка, старшого пожежного-рятувальника 1-ї ДПРЧ Андрія Шелігу й пожежного-рятувальника 1-ї ДПРЧ Андрія Смереку.

В урочистій обстановці співробітникам пожежно-рятувальної служби вручили нагрудний знак ДСНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації» та Нагрудний знак міського голови.

У нагородженні вогнеборців взяли участь начальник Головного управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей та Тернопільський міський голова Сергій Надал.

Звертаючись до присутніх Сергій Надал подякував їм від імені міської громади та відзначив, що мешканці Тернополя впевнені, що у разі виникнення у будь-який час доби надзвичайної події рятувальники завжди прийдуть на допомогу. Також він запевнив, що й надалі підтримуватиме таку важливу для всіх Службу. В свою чергу Віктор Маслей запевнив Міського голову, що рятувальники, як і раніше робитимуть все належне, аби зберегти повагу та високу довіру співгромадян до Служби порятунку «101».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares