Тернопільські веслувальники здобули п’ять медалей на юнацькому чемпіонаті України  в Ковелі

Щоб поборотися за нагороди чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2006 років народження, до міста Ковеля, що на Волині, прибули понад 680 веслувальників. Спортсмени представили 32 команди з 25 областей України та міста Києва. Команду Тернопільської області сформували вихованці КДЮСШ з водних видів спорту Тернопільської міської ради та Бережанської ДЮСШ. Дві золоті, одну срібну та дві бронзові медалі вибороли наші земляки на цій регаті.

Так, Андрій Білоус у парі із Сергієм Бараном здобули дві золоті нагороди у байдарці-двійці на дистанціях 500 та 1000 метрів серед юнаків старшої вікової групи (на фото справа).

Юрій Слюсаревський на каное-одиночці завоював «срібло» на 200-метрівці та «бронзу» на 500-метрівці серед юнаків молодшої вікової групи (на фото зліва).

Бонзова нагорода в екіпажу байдарки-двійки у складі Богданки Казмірчук та Лізи Ліщини на 200-метровій дистанції серед дівчат молодшої вікової групи.

За крок до медального подіуму зупинилися байдарочники Ірина Марцюк та Богдан Гасій. Зокрема, у Ірини четвертий результат на 200-метрівці та 1000-метрівці, а Богдан Гасій дістався фінішу четвертим на 200- та 500-метрівці.

П’яте місце на 200-метрівці у екіпажу дівчачої байдарки-четвірки у складі Богдани Казмірчук, Олександри Ковальської, Лізи Ліщини та Лізи Балик.

Також Олександра Ковальська у парі з Лізою Балик фінішували із сьомим результатом на 2-кілометровій дистанції (на головному фото).

Підготували призерів чемпіонату тренери КДЮСШ з водних видів спорту Віталій Куземко та Ігор Ладика.