Тернопільські військові у міському терцентрі можуть отримати індивідуальні аптечки

Тернопільські військові у міському терцентрі можуть отримати індивідуальні аптечки

З метою попередження та лікування гострих сезонних респіраторних вірусних інфекцій військовослужбовці у Тернополі можуть отримати індивідуальні аптечки.

Для цього захисники чи захисниці перебуваючи у місті, повинні звернутися у Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення за адресою вул. Миколи Лисенка, 8-А. Про це повідомляє ТМР.

Щоб отримати індивідуальну аптечку, необхідно пред’явити посвідчення учасника бойових дій (УБД) або довідку із військкомату.

До складу індивідуальної аптечки входять групи препаратів, які використовують при різних простудних захворюваннях, зокрема: знеболювальні  протизапальні препарати, жарознижувальні та відхаркувальні засоби. Також ряд крапель, а саме: судинозвужувальні для носа, протизапальні краплі для очей та вушні. В цій аптечці, на прохання захисників, є  протиопіковий аерозоль.

Якщо рідні бажають отримати та передати військовослужбовцю таку аптечку, необхідно надати документи, що посвідчують родинні зв’язки та копії документів захисника.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном: (0352) 23-56-52.

Першу партію таких аптечок було доставлено наприкінці січня військовим на передову. Загальна кількість аптечок, які мають отримати тернополяни, що проходять службу в ЗСУ, складає 3 200 штук. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *