Тернопільський депутат Петро Ландяк закликає президента розслідувати ситуацію щодо нібито розмови Порошенка з Путіним

Тернопільський депутат Петро Ландяк закликає президента розслідувати ситуацію щодо нібито розмови Порошенка з Путіним

Президент України Володимир Зеленський має втрутитися у ситуацію з так званими «плівками Деркача», оскільки від цього залежить репутація держави на міжнародному рівні.
Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк.
9 липня народний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіозаписи розмови людей із голосами, схожими на голоси екс-президента України Петра Порошенка і президента Російської Федерації Володимира Путіна.
Розмова датується 30 квітня 2015 року. На записі чоловіки з голосами, схожими на Путіна і Порошенка, обговорюють майбутні перемовини щодо Донбасу, перспективи введення миротворців та необхідність досягнення результатів у врегулюванні конфлікту. Наприкінці розмови чоловіки обмінюються люб’язностями.
«Після телефонних розмов Трампа і Зеленського американські державні органи розпочали широкомасштабне розслідування. Справа ледь не завершилась імпічментом Президента США. А що ж такого сказав тоді Трамп? Був лише певний невеликий шантаж Володимира Зеленського. І якщо б ідентично поступив наш президент – то це було б сприйнято максимум, як маленький грішок, і навіть не гріх… Але американське законодавство такого не допускає. Тепер про інше. Вкрай важливе. Як має поставитись українська влада до оприлюднених Андрієм Деркачем нібито розмов Порошенка з Путіним? Може, не звертати уваги? Ні, не має влада такого права! Бо це надто серйозна ситуація. Українці повинні знати – чи була така фамільярна розмова, яку в оприлюдненій тональності можуть вести дуже близькі люди, а не керівники ворогуючих країн. Натомість українці почули відверте підлабузництво колишнього президента», – написав Петро Ландяк.
Депутат Тернопільської міської ради вважає, що необхідно дізнатися, була така розмова чи ні. Аби це з`ясувати, в процес має обов`язково втрутитись нинішній президент Володимир Зеленський, переконаний Ландяк.
«Це вкрай важливо для того, щоб українська влада змогла очиститись перед своїм народом і світовим товариством. Адже від цього телефонного скандалу репутація нашої країни серйозно постраждала», – зазначає він.
Депутат наголосив, що «ситуацію потрібно рятувати».
«Якщо це фейк, відповідальність має понести Андрій Деркач. Якщо правда – тоді Петро Порошенко. Лише знайшовши істину, якою б вона не була, українська влада зможе показати, чи вона спромовна захищати власні національні інтереси та власний народ. Адже якщо все зависне і не буде розкрите за своєю суттю, то як на Україну будуть дивитись у світі? Тоді не лише Порошенко буде на «розтяжці», а на «розтяжці» зависне вся Україна. Бо хто захоче говорити з українською владою і тепер, і в майбутньому, коли розмови за участю її керівників оприлюднюються. Навіть ті, які ведуться тет-а-тет», – написав Петро Ландяк.
Він також відзначив, що ситуація набула значного громадського розголосу й українці «чекають на відповідь від влади».
«Тому Зеленський має діяти невідкладно. І часу для цих дій є дуже мало…», – підсумував депутат.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares