Тернопільський легкоатлет Максим Пупко – бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики з двоборства

У Києві, в манежі КМ ШВСМ, відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 років народження та молодших. Турнір зібрав рекордну кількість учасників – близько 900 – з усіх куточків країни. Учасником змагань стала і збірна Тернопільської області. Найвищий результат серед наших легкоатлетів показав вихованець обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Максим Пупко (на фото), який у бігу на 60 м та потрійному стрибку посів третє місце і здобув бронзову нагороду (тренер Гавронська Наталія).

Гарно показали себена турнірі  підопічні тренера Віри Зозулі (обласна ДЮСШ з літніх видів спорту). Зокрема, Губанова Люба (спортивна ходьба на 3000 м + 1000 м) посіла 7 місце, Франків Олександра на цій дистанції була дванадцятою, а Янусь Денис у цій же дисципліні серед юнаків зайняв 9 місце.

Щодо інших результатів наших легкоатлетів, то Діана Марущак (біг 400 м + біг 800 м) здобула 7 місце (Заліщицька ДЮСШ, тренери Василь Токарчук, Оксана Дуда), Олексій Навроцький (біг 60 м + ядро) посів десяте місце (обласна ДЮСШ, тренери Галина Шмуляєва), Уляна Рава (біг 800 м + 1500 м) зайняла 11 місце (Зборівська ДЮСШ, тренер Володимир Небельський), Лаврик Сніжана в бігу (60 м + 200 м) була 13-ю (обласна ДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Ситарчук Микола, Данилюк Олег).

Підкреслимо, що у командному заліку серед 90 спортивних шкіл України учні обласної ДЮСШ з літніх видів спорту зайняли 14 місце, набравши 87 залікових балів.