Тернополян просять допомогти коштами на дзвони кафедрального собору

Тернополян просять допомогти коштами на дзвони кафедрального собору

Тернопільська єпархія Православної Церкви України просить жителів Тернополя та й усієї області долучитися до спорудження кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени. А саме, допомогти придбати дзвони.

Вже сьогодні споруда головного храму єпархії ПЦУ прикрашає Тернопіль на перетині вулиць Київської і Тарнавського. Помолитися тут, відвідавши Службу Божу, можна поки що у капличці.           

 На дзвони кафедрального собору залишилося зібрати десяту частину коштів.

«З Божою допомогою триває будівництво кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени. Його дзвіницю прикрашатимуть 15 дзвонів, які будуть скликати віруючих на молитву, – про це повідомляє Тернопільська єпархія ПЦУ у фейсбук. –      

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора триває збір коштів на придбання дзвонів. Найбільший із них – вагою 330 кг, найменші – по 5 кг. За християнською традицією, імена жертводавців, за їхнім бажанням, можуть бути увіковічені на дзвонах».

Охочих внести свою лепту в будівництво собору та розвиток єпархії просять звертатися до ключаря кафедрального собору свв.рівноапп. Костянтина та Єлени протоієрея Володимира Зубілевича, тел. +380 (97) 744 81 38.     

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares