Тернополян просять підтримати своїм голосом проєкт першого в місті «Будинку ветеранів»

Тернополян просять підтримати своїм голосом проєкт першого в місті «Будинку ветеранів»

У Тернополі планують облаштувати «Будинок ветеранів». Саме такий проєкт подали на “Громадський бюджет”. Тернополян просять підтримати ініціативу своїм голосом. 

На Тернопільщині мешкають тисячі бійців ЗСУ, добровольців, які пройшли пекло війни з російськими окупантами і продовжують воювати. Та, на жаль, у регіоні немає такого закладу, де ветерани можуть збиратися, вирішувати свої питання, допомагати побратимам, які потрапили в біду. Тому група воїнів з Тернополя та області, які з 2014 року захищають нашу країну, вирішили відкрити такий заклад.

Наразі в «Будинку ветеранів» триває ремонт, який бійці роблять своїми силами. Аби завершити його, облаштувати будівлю технічно, хлопці вирішили податися на конкурс проєктів «Громадського бюджету» до міської ради Тернополя.

За словами бійців, у разі перемоги в цій програмі можна буде закупити для «Будинку ветеранів» комп’ютери, обладнати спортзал, відкрити кафетерій.

Хлопці, коли повертаються до дому, відчувають велике психоемоційне навантаження, їм потрібна допомога. Це – основна ціль «Будинку ветерана». Хоча б один такий заклад на Тернопільщині повинен бути, переконані захисники.

Участь у голосуванні можуть взяти всі, хто має тернопільську прописку і кому виповнилося 16 років.

Більше про проєкт створення спортивно-реабілітаційного центру для учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей «Будинок ветерана» можна дізнатися на сайті: https://budget.e-dem.ua/6110100000/project/16325?compid=232

Там же можна підтримати ініціативу своїм голосом.

Михайло УХМАН,

військовий журналіст.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares