Тернополяни можуть отримати в Центрі обслуговування платників 17 безоплатних адмінпослуг

Тернополяни можуть отримати в Центрі обслуговування платників 17 безоплатних адмінпослуг

Для зручності платників податків у Тернопільській об’єднаній ДПІ функціонує Центр обслуговування платників, фахівці якого надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції.

На сьогодні тут можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

Так, у січні 2018 року до Центру звернулося 25973 громадян, а фахівцями надано 2930 адміністративних послуг. Про це повідомили у Тернопільській ОДПІ.

За цей період видано 1600 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Також, надано 265 витягів з реєстру платників єдиного податку, 202 підприємці зареєструвались платниками-«спрощенцями». Крім того, фахівцями інспекції зареєстровано 201 книгу обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 284 книги обліку розрахункових операцій. Видано 175 відомостей з Держреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

У рамках проведення кампанії декларування доходів в «Електронному кабінеті» (особистого кабінету) реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізосіб-платників податків та отримати відповіді на такі запити.

В «Електронному кабінеті платника» також є можливість підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи. Граничний термін подання громадянами декларації про майновий стан і доходи до 2 травня 2018 року включно.

Дізнатись про особливості заповнення декларації можна у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька,1. Тел.: 43-46-46, 43-46-10.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares