ТНЕУ і партнери започатковують курси з вивчення англійської мови для бійців АТО

ТНЕУ і партнери започатковують курси з вивчення англійської мови для бійців АТО

На виконання соціальних програм підтримки учасників Антитерористичної операції  та за сприяння Управління соціальної політики Тернопільської міської ради, Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації, Управління соціального захисту населення Збаразької районної державної адміністрації  Тернопільським національним економічним університетом з квітня 2018 року організовуються інтенсивні курси з вивчення англійської мови для мешканців-учасників АТО міста Тернополя, Тернопільського й Збаразького районів.
Підготовка слухачів здійснюватиметься на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ.
Після завершення навчання учасники Проекту отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації, а також сертифікат про рівень володіння англійською мовою згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.
Усіх бажаючих просимо надіслати до 16 квітня 2018 року на електронну адресу Центру ([email protected]) такі дані: прізвище, ім’я, по батькові; е-mail; мобільний телефон.
За додатковою інформацією можна звертатися за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3107); тел.: 0352-47-50-50*13-148, 067-708-73-29.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares