ТНЕУ запрошує на всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»

ТНЕУ запрошує на всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 4.10.2019 р. № 1271, Тернопільський національний економічний університет визначено базовим у проведенні Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».

До участі в конкурсі від кожного закладу вищої освіти запрошуються  не більше трьох студентських наукових робіт, переможців І туру Конкурсу, які мають бути надіслані до 15.02.2020 року. За результатами роботи галузевої комісії, переможці першого етапу II туру Конкурсу будуть запрошені до участі в підсумковій науково-практичній конференції.

Конкурс відбудеться 2-3 квітня.

1 квітня – заїзд та поселення учасників Конкурсу;

2 квітня – реєстрація учасників Конкурсу; проведення підсумкової науково-практичної конференції та визначення переможців 2 етапу II туру Конкурсу;

3 квітня – підведення підсумків Конкурсу, нагородження переможців, від’їзд учасників.

Довідки за телефонами:

Островерхов Віктор  Михайлович –  декан  факультету економіки та управління  (тел. 0677431787).

Шушпанов Дмитро Георгійович –  член організаційного комітету   (тел. 0679420921).

Прохоровська Світлана Анатоліївна – секретар організаційного комітету   (тел. 0985745369)

Інформаційний лист [370.27 Kb] (завантажень: 28)  


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares