Тріумф волі та мужності: тернопільський спортсмен Тарас Радь здобув шість медалей на чемпіонаті світу

Тарас Радь успішно виступив на паралімпійському чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону. Талановитий хлопець здобув три золоті нагороди з біатлону, одну срібну та дві бронзові нагороди в лижних перегонах.

Зокрема, 19-річний Тарас став кращим у змагання з біатлону на дистанції 12,5 кілометри, спринті 7,5 кілометри та індивідуальній гонці на 15 кілометрів. Срібло хлопець здобув у лижних перегонах на довгу дистанцію (15 кілометрів), а бронзову медаль – у  спринт і лижних перегонах на дистанцію 7,5 кілометра.

Тарас у вівторок повернувся в Україну, щоб взяти участь у чемпіонаті України, а вже незабаром вирушить у Японію на фінал кубка світу.

Тарасу Радь – наймолодший в історії України зимовий паралімпійський чемпіон, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону, студент факультету «Фізичне виховання» ТНПУ імені В. Гнатюка. Хлопцю 19 років. Він народився в багатодітній родині на Тернопільщині. У 14 років під час канікул він порізав косою ногу. Від лікування ставало тільки гірше, почалося нагноєння. Ногу ампутували нижче від коліна. Спробував себе у різних видах спорту, але найбільше до душі припали лижі й біатлон. Вже за рік тренувань Тарас почав їздити на всеукраїнські та міжнародні змагання.

Тренує спортсмена заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

«Наш ДЕНЬ» щиро вітає спортсмена та бажає успіху та нових досягень!