У фінальних іграх на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед тринадцятирічних футболістів перемогли тернополяни

У фінальних іграх на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед тринадцятирічних футболістів перемогли тернополяни

Фінальні ігри на призи клубу «Шкіряний м’яч» у віковій групі U13 (юнаки 2006 р.н.) 4 травня відбулись у селі Мишковичі Тернопільського району. У фіналі після зіграних матчів у зональних підгрупах зустрічались чотири найсильніших команди юнаків області віком 13 років. Окрім власне гри, учні змагались з елементів техніки футболу, де перемогу здобули: Бунт Василь (Скалатська ЗОШ) – жонглювання (270 ударів), Тарнавський Володимир (Скалатська ЗОШ) – удари на дальність (37 метрів), Ігоров Ростислав (Скалатська ЗОШ) – удари на точність (4 удари).

Щодо результатів фіналу, то цьогорічними переможцями стали учні Тернопільської спеціалізованої школа I-III ступенів №29, які виграли усі ігри. Набравши 4 турнірних очки з перемогою, нічиєю та однією поразкою звання срібних призерів вибороли юнаки Бучацької гімназії імені В.М.Гнатюка. «Бронза» після двох ігор зіграних в нічию, у команди Козівської гімназії імені В.Герети. Учні Скалатської ЗОШ I-III ступенів цього року зупинились за крок до п’єдесталу.

Команди нагороджені грамотами і дипломами від Асоціації Аматорського Футболу України, м’ячами і кубком від ФФТО. Нагородження проводили голова комітету дитячо-юнацького футболу ФФТО Володимир Ясюченя та заступник головного судді змагань Владислав Русанюк.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *