У Кременці кобзарів та лірників нагородили Відзнакою імені Олександра Капіноса (ФОТО)

У Кременці кобзарів та лірників нагородили Відзнакою імені Олександра Капіноса (ФОТО)

Із концертом-вшануванням кобзарів та лірників відбулося урочисте нагородження Відзнакою імені Олександра Капіноса у затишній залі Гуго Колонтая Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка, що на Тернопільщині. На захід завітало чимало кременчан, родина, друзі Героїв, громадські активісти, представники влади. Приїхав до Кременця й батько загиблого на Майдані юного Героя зі  Збаража Устима Голоднюка Володимир.

Не могли не взяти участі у заході працівники Кременецької міської ради та голова Олексій Ковальчук. Він особисто був знайомий із Героєм України, який загинув на Євро майдані, Сашком Капіносом, повідомляє сайт міської ради.

Хто і для чого заснував відзнаку розповіла наречена Сашка Олена Котляр. «Щоб пам’ять про Олександра Капіноса була живою, і його справи та мрії продовжувалися в діях інших людей, ГО «Родини Героїв Небесної Сотні» заснувала Відзнаку імені Олександра Капіноса. Сашко відкривав молоді красу рідних українських звичаїв, традицій. Тому у 2018 році, в межах реалізації цієї Відзнаки, відбувся конкурс на кращий освітньо-культурний проект для людей, в серці яких палає вогник любові до рідного. Сашко вірив, що українські традиції не лише відродяться, а й набуватимуть все більшої популярності серед молоді».


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares