У Кременці відкриють сучасний реабілітаційний центр європейського зразка для дітей та молоді

У Кременці відкриють сучасний реабілітаційний центр європейського зразка для дітей та молоді

Сучасний реабілітаційний центр європейського зразка для дітей та молоді збудують у Кременці. Про це повідомили у Тернопільській ОДА.

«Це наш спільний проект в рамках програми транскордонної співпраці “Польща-Білорусь-Україна”. Його мета – надання соціальних послуг для дітей з особливими  потребами. У центрі зможуть займатися не лише діти з Кременецького району, а й інших населених пунктів. Загалом, більше, ніж 100 осіб.  Це перший пілотний проект не лише на Тернопільщині, а й в Україні. Завдяки йому наша область може стати лідером серед регіонів України в сфері надання соціальних послуг за новими методиками та технологіями реабілітації», – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

«Ми плануємо збудувати протягом 2021-2022 років приміщення площею біля 1700 кв.м в історичній частині Кременця. Воно розраховане більше, ніж на 100 осіб. Плануємо підписання партнерської угоди з Головним бенефіціаром проекту з міста Замость – громадською організацією “Крок за кроком”, яка є партнером проекту з польської сторони. Також в рамках проекту плануємо створити навчально-тренінгового центру для підвищення кваліфікації фахівців з соціальних послуг. Тут зможуть проходити навчання спеціалісти з усіх регіонів України», – розповів проектний менеджер проекту Володимир Василевський.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *