У медиків швидкої допомоги Тернопільщини майже рекордна кількість викликів та виїздів

У медиків швидкої допомоги Тернопільщини майже рекордна кількість викликів та виїздів

На Тернопільщині 26 січня значно побільшало виїздів до ковідних хворих: усього по області за добу зафіксовано 103 виїзди до ковідних пацієнтів, 64 з них госпіталізовано. Зросла й кількість викликів до хворих із хронічними недугами, на гіпертонічні кризи, гострі алкогольні інтоксикації, ГРВІ та ДТП. 

Були виїзди й на вуличні травмування. Швидка виїжджала у смт В. Березовиця, до 62-річного пацієнта. Чоловік травмувався при падінні. Із закритою травмою грудної клітки постраждалого, після наданої медичної допомоги, доставлено у райлікарню.

Також бригада швидкої виїжджала на вул. Карпенка в обласному центрі, до 57-річної пацієнтки. Жінка отримала травму, упавши на вулиці. Із рваною раною правого коліна постраждалу, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Загалом за 26 січня медики швидкої Тернопільщини обслужили 468 викликів до пацієнтів, здійснили 178 госпіталізацій. Така кількість викликів та виїздів є майже рекордною для Тернопільської області. У Тернополі обслужено 206 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 63 пацієнти, повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *