У міських лікарнях Тернополя розгорнуто 461 ліжко для надання допомоги пацієнтам з COVID-19

У міських лікарнях Тернополя розгорнуто 461 ліжко для надання допомоги пацієнтам з COVID-19

Ситуацію щодо завантаженості ліжок у лікувальних закладах міста та чисельність пацієнтів з діагнозом COVID-19 обговорили на засіданні оперативного штабу 7 квітня. Надав статистичні дані начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак.

«Станом на 391-й день карантину на території Тернопільської міської територіальної громади зареєстровано 16063 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, зараз хворіє 3070 осіб. В закладах охорони здоров’я міста перебуває 315 хворих, з них 298 пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, 10 пацієнтів – з підозрою, ще 7 – з пневмонією. На амбулаторному лікуванні знаходиться 2788 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19.  На самоізоляції перебуває 1756 осіб. Одужало за весь час пандемії 12770 осіб», – повідомляє Василь Даньчак.

Всього у Тернопільській громаді зареєстровано  223 летальних випадки, 105 з них у 2020 р. Однак, за останніх три доби відмічається ріст летальності. Відтак, за 04 квітня померло 4 особи, за 05 квітня – 5 осіб, за 06 квітня – 9 осіб. Вакциновано проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 3361 особа.

Станом на 7 квітня у міських лікувальних закладах розгорнуто 461 ліжко для надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19, в тому числі 66 ліжок для лікування дітей. Завантаженість їх становить близько 66%.

Окрім того, відповідно до рішення оперативного штабу від 02 квітня, на базі Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги створено госпіталь для надання медичної допомоги виключно пацієнтам з підтвердженою коронавірусною інфекцією.

«Завдяки цьому у лікарні швидкої допомоги вдалося розгорнути загалом 160 ліжко-місць, передбачених для лікування пацієнтів з COVID-19, – додає Василь Даньчак. – Відповідно, та ургентна медична допомога, яка надавалася пацієнтам у травматологічному і хірургічному відділеннях, переведена тимчасово в інші лікувальні заклади, а саме: хірургічна допомога наразі надається у Тернопільській комунальній міській лікарні №2 , а травматологічна – на базі Тернопільської університетської лікарні».

У пресслужбі міської ради додають: госпіталь для лікування осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 функціонує і у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня №3, де загалом передбачено 125 ліжок для пацієнтів з коронавірусною інфекцією.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares