У Монастириськах та Борщові міські ринки поки не працюватимуть

У Монастириськах та Борщові міські ринки поки не працюватимуть

Попри те, що Уряд дозволив функціонування і агропродовольчих ринків, за умови їх відповідності вимогам Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 року № 14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби  COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» Монастириський та Борщівський міські ринки працювати наразі не будуть. Про це повідомляє сайт Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

У Монастириськах пояснили: оператор ринку не вжив необхідних заходів щодо виконання санітарних вимог з протидії поширення коронавірусної інфекції, при здійсненні  торгівлі на ринку. Наразі там продовжують працювати продуктові магазини та супермаркети.

Представники ж Борщівського районного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області надали рекомендації директору ТОВ «Борщівський ринок» щодо підготовки до його відкриття. Тривають роботи з облаштування захисних екранів між покупцями і продавцями. Працівників ринку планують забезпечити антисептиками та безконтактними термометрами. На ринку вже провели розрахунок  кількості місць для здійснення торгівлі з дотриманням необхідної дистанції між продавцями.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *