У музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини відкрили виставковий зал російсько-української війни

У музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини відкрили виставковий зал російсько-української війни

Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини відзначив 5-річчя з дня заснування. Сьогодні з тут в відкрили виставковий зал російсько-української війни.

В залі зібрано різноманітні експонати, які розповідають про героїчну боротьбу українського народу проти російських окупантів: прапори бригад ЗСУ та ТрО, елементи одягу та спорядження бійців, вироби мистецтва, створені в час війни та на тему війни. А також предмети побуту, які демонструють допомогу Тернопільщини в тилу та фронті.

Тут можна ознайомитись і з історичними фактами воєнних дій, а також з біографіями уродженців області, які стали Героями України за часів новітньої національно-визвольної боротьби.

Захід відвідав заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко.

«Надзвичайно важливо, особливо в цей час, ознайомлювати наших краян, незалежно від віку, з українськими Героями, з історією становлення нашої нації. Адже відомо, що хто не пам’ятає історії, той не має майбутнього. А сьогодні саме наше покоління творить історію вільної та незалежної України», – сказав Віктор Устенко.

Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини створений у 2019 році та об’єднав інші музеї області, пов’язані з історією визвольних змагань на території краю. У музеї зібрані різноманітні матеріали про історію національно-визвольної боротьби: архівні документи, наукова література, тематичні виставки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *