У селі Мала Плавуча Козівського району відбулася молитовна зустріч молоді

У селі Мала Плавуча Козівського району відбулася молитовна зустріч молоді

Організували з’їзд молоді віряни й духівництво Козлівського деканату Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі УГКЦ. Від кожної парафії деканату на урочистість зібралися юнаки та дівчата, а також діти, щоб традиційно раз у році провести радісне молодіжне свято. Також на запрошення місцевого священика отця Олександра Лісецького на захід прибули духівники деканату.

Святкування, яке відбулось на літній сцені місцевого стадіону, розпочали зі спільної молитви і благословення. Усіх учасників заходу привітав голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії отець Орест Павлівський.

Священики й учасники молодіжного заходу на початку виконали гімн деканату, слова і музику якого спеціально до свята написали  жителі села Будилів Світлана і Віра Лісовські. Далі були виступали дитячі та юнацькі колективи, а також були сольні виступли.

– Діти старанно готувалися, – розповів отець Остап Луців. – В організації з’їзду активно допомагали генеральний директор ПАП “Явір” Богдан Завітій і молодь села, за що їм щиро вдячні усі учасники свята.

Молодих виконавців і всіх присутніх вітали мелодіями сільського духового оркестру, а гостей свята щиро пригощали народними стравами. Степан Гніздюх запрошував усіх посмакувати смачною рибною ухою, а сільські меценати приготували солодкі почастунки для молодих обдарувань.

Незабутньої атмосфери святу додали семінаристи, які влаштували біля ватри конкурси й ігри.

 

Декан Козлівський отець Роман Гук щиро подякував всім за організацію з’їзду. Тепло від зустрічей і спілкування ще довго грітиме серця і зовсім юних, і старших учасників духовного дійства.

Отець Остап ЛУЦІВ,

прес-секретар Козлівського деканату.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares