У селі Вікторівка на Тернопільщині оригінально і весело відзначили День села (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У селі Вікторівка на Тернопільщині оригінально і весело відзначили День села (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Спортивні змагання, концерт і розваги…

Зі сходом сонця у Зелену неділю віщувала бути гарна погода. Незабаром передзвін церковного благовісту кликав вікторівецьких вірян до сільського храму на Службу Божу в честь Святої Трійці. Після відправи у церкві, сільське життя перенеслося на місцевий спортивний майдан. Вікторівка відзначала День села, започаткованого ще у 1996 році головою ФГ «Вікторія–92» Петром Пеляком.

Основною частиною є проведення сільської спортивної спартакіади. Організатором і спонсором спортивного свята стало фермерське господарство «Вікторія–92». Для його успішного проведення на спортивному комплексі створені всі умови, де функціонують парк вуличних тренажерів, міні–стадіон зі штучним покриттям для гри з міні–футболу, волейбольна, баскетбольна площадки, тенісний корт, бігові доріжки, ігровий дитячий майданчик.

І ось на майдані вишикувалось п’ять спортивних команд: «Ветерани», «Дорослі», «Молодіжна», «Юнацька», «Шкільна». Ведуча свята Тетяна Лабівська оголосила його відкриття. Голова ФГ «Вікторія–92  Петро Пеляк побажав усім учасникам гарного настрою і перемог.

До самого вечора тривали захоплюючі спортивні баталії, розносилися гучні овації вболівальників. Радісними вигуками вітали переможців, заспокоювали засмучених поразкою. Цікавим видався дитячий турнір з футболу під керівництвом тренера Бориса Палюха, який своєю наполегливою працею плекає юні спортивні  таланти.  Відрадно відзначити, що активними гравцями змагань спартакіади також були сільський священик Володимир Коротницький і односелець, голова Козівської районної ради Петро Репела.

А на дитячому майданчику кипіло своє життя. Працювали ігрові атракціони, довкола лунав дитячий сміх і радісний гомін, світилося щастям обличчя матерів.

На майдані були також розміщені пункти місцевої торгівлі та фермерського господарства з продуктами харчування та легкими напоями. Тут учасники свята могли поїсти, вгамувати спрагу холодним пивом, квасом, водою, різними соками та морозивом, які надавалися безкоштовно за рахунок фермерського господарства.

У кінці дня закінчилися спортивні звитяги з підбиттям підсумків змагань. Переможцем стала команда «Дорослі», друге місце зайняла «Молодіжна», третє «Юнацька, четверте «Ветерани» і п’яте «Шкільна». Учасники команд були відзначені нагородами і грошовими преміями. Нагороди вручав голова ФГ «Вікторія-92» Петро Пеляк.

На цьому свято не закінчилося, а продовжувалося весь вечір концертною програмою, підготовленою талановитим сценаристом Тетяною Лабівською. Присутніх захоплювали піснями і танцями сільські аматори: Світлана Пеляк, Оля Масира, Ангеліна Коваль, Артур Схаб та Андрій Паламарчук, хореографічні танцювальні колективи під керівництвом Алли Коваль, сольні танці Софійки Пеляк та Каріни Схаб. Заворожував музикою юний акордеоніст Владислав Бичко.

Гучними оплесками глядачі  зустріли виступи заслуженого артиста України Василя Хлистуна і його дочки Ірини. Далеко за північ закінчилося свято розважальною дискотекою під музику DJ Zak Li, за що сільська молодь була вдячна організаторам свята, ФГ «Вікторія–92». Такі спортивні дійства і культурно-масові дозвілля, вважає Петро Пеляк, відволікають сільську молодь від негативного впливу вулиці, шкідливих звичок, сприяють зміцненню здоров’я підростаючого покоління та розвитку фізичної культури, що необхідно пропагувати.

Іван ДУФЕНЮК, Козівський район.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *