У Тернополі діти та дорослі ліпили сніговиків (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Нарешті зима потішила тернополян справжньою сніжною погодою. З цієї нагоди активні містяни у соцмережах вирішили організуватися і провести фестиваль сніговиків.

– Ідея виникла спонтанно ще перед Новим роком, – розповідає співорганізатор фестивалю Віталій Письменний. – Хотіли на свята організувати фестиваль снігових баб, щоб люди після застілля вийшли на вулицю погуляти, погралися з дітьми, відпочили. На жаль, погода підвела. Коли ж у суботу випав нарешті сніг, вирішили реалізувати цю ідею. Фестиваль вийшов трохи спонтанним, адже часу було обмаль, однак усім було дуже весело і цікаво. Сподіваюся такі свята стануть традицією для нашого міста.

На набережній тернопільського ставу зібралося кілька десятків тернополян. І діти, і дорослі раділи снігу. Окрім звичайних сніговиків, учасники фестивалю ліпили різних тваринок, героїв мультфільмів, оздоблювали не лише морквиною чи гіллям, а й елементами одягу.

– Свято мені дуже сподобалося, – розповідає фотограф Оксана Голда. – Я отримала багато позитивних емоцій. Це корисний активний відпочинок на свіжому повітрі, а також нові знайомства, позитивні емоції та чудові спогади. Я зустріла багато знайомих на фестивалі, поспілкувалася з дітьми, які мають просто неймовірну фантазію. Такі заходи дуже потрібні нашому місту, адже вони популяризують здоровий спосіб життя та об’єднують людей.

Фото Оксани ГОЛДИ.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *