У Тернополі майбутніх рятувальників навчали надавати першу психологічну допомогу (ФОТО)

У Тернополі майбутніх рятувальників навчали надавати першу психологічну допомогу (ФОТО)

20 січня слухачі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області взяли участь у психологічному тренінгу з надання першої психологічної допомоги.

Під керівництвом психологів ДСНС учасники заходу ознайомилися з принципами, алгоритмами й основними комунікативними навичками, які необхідні при наданні першої психологічної допомоги. Розглянули особливості психологічної допомоги різним групам постраждалого населення та отримали базові знання про основні типи поведінки людей в різних кризових ситуаціях. Обговорили особливості взаємодії в команді, важливі для надання якісної психологічної допомоги та на практиці засвоїли деякі методики стабілізуючих технік. Дізнались про деструктивні наслідки впливу стрес-факторів та можливі ускладнення. Старший психолог Управління ДСНС в області Наталія Гесюк, пояснюючи важливість екстреної психологічної допомоги, відзначила, що допомога, надана постраждалому одразу після надзвичайної ситуації, чи безпосередньо в зоні її виникнення, дозволяє значною мірою мінімізувати наслідки психологічної травми, чи взагалі запобігти її виникненню.

Тренінг відбувся в чудовій атмосфері. Його учасники виявляли неабияке зацікавлення темою та активно намагались опанувати нові знання, які виявились для них не лише корисними, але й цікавими.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares