У Тернополі на парафії Святого Василія Великого відкрили соціальну пральню

У Тернополі на парафії Святого Василія Великого відкрили соціальну пральню

На парафії Святого Василія Великого на масиві Новий Світ у Тернополі відкрили соціальну пральню. Тут встановили пральні та сушильні машини, придбали засобами для прання для допомоги малозабезпеченим парафіянам та всім потребуючим тернополянам.

Про це повідомляє благодійний фонд «Карітас Тернопіль».

Саме ця парафія – одна з переможниць грантів Соціальне служіння УГКЦ Caritas Ukraine за підтримки Renovabis CNEWA Canada.

Директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас» отець Роман Загородний звернувся до всіх присутніх: «Відкриття соціальної пральні на Парафії Святого Василія Великого – це ще один крок у розвитку соціального служіння Української Греко-Католицької Церкви. Дякую отцям та волонтерам цієї парафії за працю. Тепер ВПО, малозабезпечені, потребуючі люди зможуть безкоштовно попрати і висушити одяг. Дякую також волонтерам цієї парафії, які зголосилися забирати у одяг у людей, які не виходять із своїх домівок, і вже чистий одяг приносити їм додому».

«Христова церква не тільки проповідує про любов і милосердя, але втілює це у своїх вчинках. Ми сьогодні відкриваємо соціальну пральню для того, аби з любов’ю послужити тим, хто потребує», – наголосив настоятель храму отець Василь Савків.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *