У Тернополі почали дезінфікувати маршрутки

У Тернополі почали дезінфікувати маршрутки

Для убезпечення від можливого поширення коронавірусної інфекції на території Тернопільської міської територіальної громади проводять щоденну профілактичну дезінфекцію не лише комунальних тролейбусів і автобусів, а й громадського транспорту приватних перевізників.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

«Відповідно до рекомендацій оперативного штабу щодо боротьби з коронавірусом, з 12 березня дезінфекцію та ретельне провітрювання салону маршруток здійснюють двічі на день – під час заїзду транспорту на перерву та після завершення робочої зміни. Під час дезінфекції особа, відповідальна за прибирання транспорту, здійснює протирання поручнів, ручок та підлокітників розчином неохлору, після чого за допомогою пульверизатора проводить розприскування розчину у салоні громадського транспорту», – повідомили у міськраді.

Зазначається, що раз у тиждень повну дезінфекцію транспортних засобів здійснюють працівники підприємства, з яким приватні перевізники уклали угоду.

Раніше в ТМР повідомили, що дезінфекцію комунальних тролейбусів та автобусів, які вміщують більшу кількість пасажирів, у Тернополі проводять тричі на день – вранці, під час заїзду транспорту на технічний огляд (на перерву) та ввечері.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *