У Тернополі почали «фільтрувати» сміття. Дощем… Що не так у файному місті? (ФОТО)

У Тернополі почали «фільтрувати» сміття. Дощем… Що не так у файному місті? (ФОТО)

– Заварити сміттєпроводи!

Заварили.

– Задраїти ніші для контейнерів!

Задраїли.

– Знайти і облаштувати місця для сортування відходів!

І ось після цієї команди згори в деяких ЖЕКах стався збій.

У файному місті вже не вперше підміняють логічний процес втілення цілком благородних цілей – кампанійщиною. Так би мовити, витягують гланди через дупу.

На жаль, так сталося і цього разу. Сміттєпроводи у багатоповерхівках заварили ще до того, як узгодили з мешканцями будинків облаштування  відповідних місць для встановлення сортувальних сміттєвих контейнерів. Відтак, саме на цьому етапі між працівниками експлуатаційних контор та тернополянами щоразу почали виникати сутички. Комусь не подобалося сусідство смітників попід вікнами, хтось був проти того, щоб майданчики для контейнерів межували з дитячими гойдалками і пісочницями…

Звичайно, якби у ЖЕКах працювали архітектори, то могли б аргументовано пояснити мешканцям, чому смітники мають бути саме тут, а не десь інде.  Однак, складається враження, що виконання  цього завдання доручили різноробочим на чолі з сантехніками. І це – у кращому випадку.

Як би там не було, а поїзд вже пішов. Пощастило тим, у кого на прибудинкових територіях знайшлося непримітне місце для спорудження піднавісів, і де контейнери не мозолять очі.

А ось біля деяких десятиповерхівок на Сонячному сміттєві баки поставили аж за будинками. Підійти до них у негоду – велика проблема, адже під ногами – болото.

Більше того, майданчики для контейнерів також не скрізь встигли  підготувати – встановили лише каркаси та зацементували. Ні наддашків, ні підходів. Саме тому щоденні дощі, які заливають Тернопіль ще від Великодня, безперешкодно потраплять у контейнери просто неба і… «фільтрують» сміття. З дірявих баків вода з душком відразу протікає у грунт, який у літню спеку «віддячить» смородом. А з цілих – вона обов’язково виллється тоді, коли їх переверне сміттєвоз. У будь-якому  випадку специфічний аромат – гарантовано.

Тож і висновок напрошується однозначний: дбаючи про екологію, міська рада, з якогось дива, перестала думати про людей. І це – неправильно, навіть – шкідливо.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares