У Тернополі працюватимуть не всі водограї: зекономлені кошти віддадуть для ЗСУ

У Тернополі працюватимуть не всі водограї: зекономлені кошти віддадуть для ЗСУ

Цьогоріч сезон фонтанів у Тернополі – під питанням. За результатами опитування серед містян, влітку працюватимуть не всі водограї. Зекономлені гроші підуть на потреби ЗСУ.

Як повідомили у КП «Тернопільводоканал», уже точно відомо, що жителів і гостей Тернополя тішитиме аераційний фонтан. Його запустять передусім для того, щоб подбати про екологію ставу. Адже аерація дозволяє збагачувати воду киснем, а це зупинятиме процес «цвітіння» водойми.

Тому спеціалісти КП «Тернопільводоканал» уже приступили до монтажу водограю. У цьому їм традиційно допомагають працівники ГУ ДСНС України в області. Водоканалівці опускають насосні агрегати у воду, а водолази занурюються у ще прохолодну водойму, щоб розмістити їх у потрібному місці.

«У кожному насосному агрегаті є насос і двигун. Недавно вони пройшли ремонт і реставрацію. З березня ми їх монтували і готували, а тепер опускаємо на дно ставу. Там насосні агрегати пробудуть аж до закриття сезону фонтанів. А «зимуватимуть» уже традиційно на нашому підприємстві. Восени підійматимемо їх із води також разом із водолазами», – пояснив начальник відділу каналізаційних насосних станцій Ігор Грицько.

За його словами, «Тернопільводоканал» уже тривалий час опікується міськими водограями. Роботу фонтанів необхідно постійно контролювати, слідкувати, чи відмінно працюють двигуни, чи не засмічені форсунки.

До слова, водограям інколи шкодять й самі тернополяни. Наприклад, рибалки часом спеціально забивають елементи аераційного фонтану, щоб струмені не заважали релаксувати з вудкою. В інші фонтани дітлахи можуть, розважаючись, кидати листя або камінці.

Містян просять берегти водограї та з пошаною ставитися до праці фахівців КП «Тернопільводоканал».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *