Жителям Тернопільщини пропонують ваучери для навчання на слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів

Жителям Тернопільщини пропонують ваучери для навчання на слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів

30 тисяч гривень на навчання: жителі Тернопільщини можуть отримати ваучери та освоїти професію слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів.

У квітні 2024 року розпочинається перепідготовка за ваучером за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів на базі Тернопільського фахового коледжу ТНТУ імені І. Пулюя.

У плані навчання: способи виконання кріпильних робіт та обсяги першого технічного обслуговування, призначення і правила застосування слюсарних інструментів та контрольно-вимірювальних приладів, найменування і маркування металів, основні відомості про систему допусків та посадок, параметри шорсткості, особливості будови сучасних автомобілів, прийоми і методи технічного обслуговування, види діагностичного обладнання та контроль якості.

Ваучер – це документ, який дає право безоплатно пройти навчання за однією із 124 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку https://is.gd/qjIfuw

Все про організацію навчання за ваучером – на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі “Навчання” – “Ваучери”, посилання тут http://surl.li/feqeq

За детальнішою інформацією щодо навчання за ваучером та щодо дат початку навчання наступних груп – зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості в Telegram: @DCZ19_Ternopil або за тел. «гарячої лінії» – 063 5765756.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *