У Тернополі продовжать послаблювати карантин, – міська рада

У Тернополі продовжать послаблювати карантин, – міська рада

На засіданні оперативного штабу обговорили епідеміологічну ситуацію після послаблення карантину в Тернополі. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Зазначається, що традиційно під час засідання оперативного штабу було обговорено епідеміологічну ситуацію в місті після чергового етапу послаблення карантину. Головний лікар-епідеміолог Володимир Паничев надав статистичні дані, зазначивши, що у Тернополі рекомендовано вводити заходи щодо подальшого послаблення карантину.

«Станом на ранок 28 травня на Тернопільщині за добу, що минула, зареєстровано 5 нових  випадків лабораторно підтвердженого COVID-19. Загальне число осіб, що захворіли, за період спостереження складає 1131. Показник захворюваності на 100 тис. населення в області становить 108,5 випадки, в Тернополі – 45,4, а в Україні – 52,4 випадки, – повідомляє Володимир Паничев. – Всього за період спостереження зареєстровано 2264 підозри на COVID – 19, 19 з яких – за минулу добу. Відсоток смертності в області складає 2,3% випадки, в Україні- 3%, в Тернополі – 1%. Видужало за період спостереження 72,9% від числа хворих в області, в м. Тернополі  – 86% відповідно».

За словами лікаря-епідеміолога, кількість підтверджених випадків та підозр є стабільною впродовж останнього тижня. На жаль, за період поширення коронавірусної інфекції в області зареєстровано 26 летальних випадків, в місті – 1 випадок.

Вікова структура осіб, що захоріли, наступна:

– кількість осіб старших 55 років, що захворіли, складає близько 40% в області.

– у віці старше 65 років – 15%.

Всього за період спостереження на Тернопільщині здійснено 11 834 дослідження методом ПЛР, за останню добу 319. В цілому, за період спостереження у місті зареєстровано 100 лабораторно підтверджених випадків COVID – 19, з них одужало 86 людей. Показник інцидентності у місті складає 1,4 випадки за тиждень, що у 8,5 рази нижче від гранично – допустимою рекомендованої норми Урядом.

Враховуючи наведені вище показники, в місті рекомендовано і надалі вводити додаткові послаблення протиепідемічних заходів, що мають вступити у дію з уже 1 червня 2020 р.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares