У Тернополі провели традиційний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «ОРЛЯТКО-2019» (ФОТО)

У Тернополі провели традиційний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «ОРЛЯТКО-2019» (ФОТО)

Понад 250 спортсменів із багатьох областей України та команда з Молдови стали учасниками традиційного Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби «ОРЛЯТКО-2019». Такі змагання 4-5 травня відбувались у Тернополі, у спортивному залі ТНПУ ім. В. Гнатюка. Тернополяни – вихованці ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя – вибороли на цьому турнірі дві золотих, чотири срібних та три бронзових нагороди.

Серед тернополян у віковій групі 2004-2005 років народження переможцями та призерами стали: вагова категорія 41 кг: Жмурко Степан – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №24, 9-Г клас, вихованець обласної Школи вищої спортивної майстерності); Бабінський Вадим – 3 місце (Тернопіль, ЗОШ №17); вагова категорія 44 кг: Павлович Ілля – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №16, 8-Б клас); вагова категорія 57 кг: Хмелярський Ігор – 1 місце (Тернопіль, ЗОШ №28, 7-Б клас).

Серед спортсменів 2006-2007 років народження серд тернополян відзначились: вагова категорія 29 кг: Бабінський Назар – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №17, 6-Б клас), Дишлюк Максим – 3 місце (Тернопіль, ЗОШ №26); вагова категорія 32 кг:  Топольницький Владислав – 3 місце (Тернопіль, ЗОШ №11, 6-Г клас); вагова категорія 38 кг: Мілов Дмитро – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №23, 6-В клас); вагова категорія 51 кг: Радик Максим – 1 місце (Тернопіль, Великоберезовицька ЗОШ, 7-А клас).

Загалом турнірна таблиця переможців та призерів традиційного Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби «Орлятко-2019» виглядає таким чином:

Вікова група: 2004-2005 р.н.

Вагова категорія 41 кг

Паніш Александр – 1 місце (Молдова)

Жмурко Степан – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №24, 9-Г клас, вихованець «Школи вищої спортивної майстерності» м.Тернополя)

Бабінський Вадим – 3 місце (Тернопіль, ЗОШ №17)

Вагова категорія 44 кг

Ковальчук Дмитро – 1 місце (Мирне).
Павлович Ілля – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №16, 8-Б клас).
Яценко Роман – 3 місце (Миронівка).

Вагова категорія 48 кг

Гусейнов Давид – 1 місце (Сарни).
Войтко Іван – 2місце (Жмеринка).
Печенюк Павло – 3 місце (Костопіль).

Вагова категорія 52 кг
Радіо Владислав – 1 місце (Костопіль).
Деревчук Володимир – 2 місце (Рівне).
Куценко Михайло – 3 місце (Костопіль).

Вагова категорія 57 кг
Хмелярський Ігор – 1 місце (Тернопіль, ЗОШ №28, 7-Б клас).
Шандрук Назар – 2 місце (Рівне).
Собчук Олександр – 3 місце (Вінниця).

Вагова категорія 62 кг 
Попадинець Роман – 1 місце (Мукачево).
Лях Іван – 2 місце (Мукачево).
Гундерук Артем – 3 місце (Жмеринка).

Вагова категорія 68 кг 
Борисов Антон – 1 місце (Жмеринка).
Галамба Валерій – 2 місце (Мукачево).
Романюк Максим – 3 місце (Костопіль).

Вагова категорія 75 кг 
Лабунець Мирослав – 1 місце (Рівне).
Щербатюк Кирил – 2 місце (Костопіль).
Покорба Юрій – 3 місце (Костопіль).

Вагова категорія 85 кг .
Леухін Микита – 1 місце (Миколаїв).
Бойчук Артур – 2 місце (Рівне).
Соколюк Назар – 3 місце (Березне).

Вікова група: 2006-2007 р.н.

Вагова категорія 29 кг 
Султанов Максут – 1 місце (Миколаїв).
Бабінський Назар – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №17, 6-Б клас).
Дишлюк Максим – 3 місце (Тернопіль, ЗОШ №26).

Вагова категорія 32 кг 
Сущенко Данило – 1 місце (Конотоп).
Богдан Глєб – 2 місце (Миколаїв).
Топольницький Владислав – 3 місце (Тернопіль, ЗОШ №11, 6-Г клас).

Вагова категорія 35 кг
Маслак Захар – 1 місце (Конотоп).
Громський Назар – 2 місце (Жмеринка).
Бартків Захар – 3 місце (Долина).

Вагова категорія 38 кг 
Ціпан Павло – 1 місце (Березне).
Мілов Дмитро – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №23, 6-В клас).
Бякін Назар – 3 місце (Жмеринка).

Вагова категорія 41 кг 
Мінчук Костянтин – 1 місце (Сарни).
Медведков Денис – 2 місце (Миронівка).
Вдовін Максим – 3 місце (Жмеринка).

Вагова категорія 47 кг 
Петрухін Віктор – 1 місце (Болехів).
Гаврилюк Дмитро – 2 місце (Жмеринка).
Торскій Аврам – 3 місце (Молдова).

Вагова категорія 51 кг 
Радик Максим – 1 місце (Тернопіль, Великоберезовицька ЗОШ, 7-А клас).
Якубишин Григорій – 2 місце (Вараш).
Яценко Артем – 3 місце (Миронівка).

Вікова група: 2008- 2009 р.н.

Вагова категорія 23 кг 
Юхман Євген – 1 місце (Болехів).
Яцюк Марк – 2 місце (Южноукраїнськ).
Геращинко Михайло – 3 місце (Миколаїв).

Вагова категорія 25 кг 
Ахмадов Ренат – 1 місце (Миколаїв).
Райкін Кіріл – 2 місце (Южноукраїнськ).
Безрукий Матвій – 3 місце (Долина).

Вагова категорія 27 кг.
Безрукий Роман – 1 місце (Долина).
Кисельов Ярослав – 2 місце (Сарни).
Єлєйкін Дмитро – 3 місце (Миколаїв).

Вагова категорія 29 кг 
Величко Владислав – 1 місце (Южноукраїнськ).
Кидик Данило – 2 місце (Болехів).
Вдовін Богдан – 3 місце (Жмеринка).

Вагова категорія 32 кг 
Ярченко Сергій – 1 місце (Миколаїв).
Макаровець Богдан – 2 місце (Конотоп).
Ковальов Артем – 3 місце (Миронівка).

Фото зі сторінки Федерації греко-римської боротьби міста Тернополя.






Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *