У Тернополі учні й студенти зможуть безкоштовно їздити в тролейбусах і маршрутках, але не в усіх

У Тернополі учні й студенти зможуть безкоштовно їздити в тролейбусах і маршрутках, але не в усіх

Рух громадського транспорту у Тернополі відновився декілька днів тому,  тому тепер скористатися ним можуть всі охочі, а не лише власники спецквитків.

Від початку навчального року, що минув, проїзд в комунальному громадському транспорті Тернополя для учнів і студентів став безкоштовним. Безкоштовний проїзд проїзд для цих категорій зберігається і на час канікул.

Впродовж всього літа включно із вихідними днями тернопільські школярі та студенти можуть скористатися можливістю безоплатного проїзду при наявності електронного квитка у комунальному громадському транспорті (тролейбусах) та у автобусах 1А, 4, 6, 6А, 9, 21, 23, 29, 31, 32, 35. Для проїзду їм необхідно лише пред’явити електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівська» чи «Студентська», після чого валідація відбувається без зняття коштів. Без наявності електронного квитка учні та студенти не зможуть скористатися можливістю безкоштовного проїзду у електротранспорті. Кількість безкоштовних поїздок впродовж дня – необмежена. Якщо пасажир пересідає із одного в інший транспортний засіб, він безперешкодно може скористатися своїм електронним квитком, проте встановлений тайм-аут (30 хвилин) при пересуванні в одному і тому ж транспортному засобі.

Варто не забувати, що при проїзді у маршрутках під час канікул вартість проїзду для школярів та студентів варіюється у залежності від виду транспорту. У тих, які курсують в режимі маршрутного таксі на час канікул учні і студенти сплачують повну вартість проїзду – 6 гривень при оплаті електронним квитком та 7 гривень при оплаті готівкою.

У транспортних засобах, які здійснюють перевезення у звичайному режимі перевезення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців середніх та професійно-технічних училищ за умови наявності електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» здійснюється перевезення із 50% знижкою, тобто проїзд вартує 3 гривні.

Просимо пам’ятати, що транспорт, який курсує в режимі маршрутного таксі та транспорт, що здійснює перевезення у звичному режимі, можна розрізнити за відповідними написами під номером маршруту, а також за кольором трафарету: у першому випадку він біло-жовтий, а у другому – біло-зелений.

 

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *