У ТНЕУ провели онлайн-зустріч із журналісткою зі США Cameron Huddleston (ФОТО)

У ТНЕУ провели онлайн-зустріч із  журналісткою зі США Cameron Huddleston (ФОТО)

З ініціативи кафедри обліку та оподаткування ТНЕУ відбулася зустріч на тему: «Let’s Talk About Money» з консультантом з особистих фінансів, журналісткою, блогером, автором книги та багатьох публікацій з фінансових питань Cameron Huddleston (USA).

Модераторами зустрічі були к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Наталія Мельник та професор, завідувач кафедри економіки Western Kentucky University Alex Lebedinsky.

Під час зустрічі обговорювалися питання управління особистими фінансами, планування, бюджетування, обліку, створення резервів, заощаджень на майбутнє, пошуку шляхів зростання доходів тощо.

Особливо цікавим для студентів факультету фінансів та обліку було питання планування особистого бюджету для обліку й контролю грошей, аналізу витрат, розмежування важливих та неважливих речей і справ, формування мети, на яку спрямовувати кошти. Cameron пояснювала, що витрачати гроші простіше на те, що нам подобається саме зараз, ніж заощаджувати на майбутнє. Однак ефективне управління фінансами передбачає створення резервних коштів, страхових, пенсійних заощаджень.

Учасники зустрічі отримали багато рекомендацій щодо пошуку додаткових джерел фінансових надходжень, інвестування, страхування  від ризиків.

Під час дискусії Cameron відповідала на запитання щодо особливостей оподаткування у США, специфіки страхування, відсоткових ставках при інвестуванні й кредитуванні, пошуку можливостей та виборі методів інвестування. Також вона поділилася особистим досвідом управління фінансовими ресурсами та сімейним бюджетом.

Зустріч була надзвичайно цікавою, змістовною та корисною для присутніх викладачів та студентів факультету фінансів та обліку, а також майбутніх абітурієнтів спеціальності «Облік і оподаткування», які брали участь у дискусії.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares