У Тернополі в. о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відкриє унікальний Центр політравми

У Тернополі в. о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відкриє унікальний Центр політравми

У вівторок, 26 грудня, за участі в. о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун відбудеться відкриття унікального Центру політравми на базі Тернопільської університетської лікарні.

Структура Центру політравми: повністю реорганізоване приймальне відділення, складовою якого є відділення інтенсивної терапії для хворих з політравмою, операційний блок для виконання невідкладних маніпуляцій та хірургічних втручань при черепно-мозковій травмі, травмі грудної клітки, травмі органів черевної порожнини та скелетній травмі. Відділення ортопедичного стаціонару з операційним блоком на чотири операційних, укомплектованих найсучаснішим обладнанням, що дає можливість виконувати високотехнологічні хірургічні втручання у пацієнтів з переломами кісток тазу, хребта та кінцівок. У структурі стаціонару працює підрозділ реабілітації, що займається реабілітацією пацієнтів з перших днів після травми до повного відновлення функції та відділення стаціонару торакальної хірургії, нейрохірургії, абдомінальної та судинної хірургії.

Персонал Центру політравми – це лікарі-хірурги різного профілю, які пройшли спеціалізовані курси UTLS (Ukrainian Trauma Life Support). Зазначений навчальний курс «Підтримка життя під час травми» базується на найсучасніших підходах до лікування травми.

Автор
Схожі публікації

2 коментарі

 1. Avatar
  Іцик Шнобельман

  Цікаво, а за чий кошт велебна пані приїде “лєнточку” перерізати??? І за якою статтею бюджету ці кошти будуть виділені??
  Холєра ясна, коли вже закінчаться ці брєжнєвські расцелуйки з обнімашками і перерізанням ?!
  Невже без “сіятєльного туловіща з Києва” ніц в Тернополі само відкритися не годне?
  Доста, що вже обидва Барни постійно до всього в області “долучаються” і перерізають – чи треба, чи не треба…То тепер знов Яга припреться аж з Києва(!!!) , щоб за клямку двері помацати в колишній обласній лікарні. Загнала вже ця показуха – шляк би їх всіх трафив!!

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *