У Тернополі відбулися змагання з велосипедного спорту крос-кантрі: хто переміг? (ФОТО)

Днями відбулися змагання з велосипедного спорту крос-кантрі «Ternopil open cup». За перемогу та призові нагороди змагалося 53 учасників у чотирьох категоріях.

Дистанція становила 9 км (1 коло) та 27 км (3 кола). Траса пролягала через пересічну місцевість з підйомами та спусками на території кутківецько-пронятинського лісу.

Серед чоловіків, які подолали дистанцію 9 км, перемогли: І місце – Шумайко Віталій; ІІ –  Радзінський Вадим, ІІІ – Вижиковський Роман.

Серед жінок, які подолали дистанцію 9 км, призові місця посіли: І місце – Швець Іванна; ІІ – Биндас Зоряна; ІІІ – Кіх Світлана.

Перша трійка лідерів чоловіків, які подолали дистанцію 27 км: І місце – Касьянов Олександр; ІІ – Морозов Василь; ІІІ – Маркулинець Олег.

Призові місця серед жінок, які подолали дистанцію 27 км, розпреділено: І місце – Мацієвська Ілона; ІІ – Павук Оксана, ІІІ – Кравець Марта.

В рамках проведення змагань відбулися дитячі велоперегони «Круті віражі» на короткі дистанції.

На окремій локації відбулася презентація та тест-драйв електро-велосипедів «ELEEK».

Організатор: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та Тернопільський обласний осередок федерації велосипедного спорту України.

Партнери події: магазин «Спортландія», магазин туристичного спорядження «Gorgany», ТМ «Ласунка», потрал «Файне.UA», доставка питної бутильованої води «Euro Voda», «Юридичне бюро», компанія «ELEEK».