У Тернополі відбувся Кубок України з пожежно-прикладного спорту: перемогу вибороли рятувальники з Києва

Масштабні змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту відбулись у Тернополі, на міському стадіоні. Як повідомляє управління ДНС України в Тернопільській області, за роки Незалежності України, наше місто вперше приймало змагання такого рівня з даного виду спорту. Продемонструвати швидкість, вправність і витримку та позмагатися за Кубок з пожежно-прикладного спорту до Тернополя прибуло близько півсотні рятувальників зі всієї України, дев’ятеро з яких – жінки. Під час змагань кращих оперативників судді визначали у декількох етапах: підйом на швидкість по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти, пожежна естафета 4х100 м, долання стометрової смуги з перешкодами, бойове розгортання від мотопомпи. Загалом, учасниками турніру стали 16 команд, 164 спортсмени.

Головний трофей змагань – Кубок України з пожежно прикладного спорту – вибороли рятувальники з Києва. Друге місце посіла команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Третіми стали спортсмени з Волинської області.

Окрім головного призу, київські спортсмени за перемогу в пожежній естафеті 4х100 м отримали ще й Кубок на честь колишнього керівника Головного управління пожежної охорони МВС України, генерал-майора Пилипа Десятникова, який стояв біля витоків пожежно-прикладного спорту України.

А за кращий результат у бойовому розгортанні збірну Чернігівської області нагородили Кубком на честь легенди пожежної охорони генерал-майора внутрішньої служби Миколи Хорошка. Також за перемогу у даному виді чернігівські вогнеборці отримали цінний подарунок від міського голови Тернополя Сергія Надала.

Окрім головних нагород, всі призери отримали медалі та грамоти, а також цінні подарунки від партнерів змагань.