У Тернополі відбувся «Олімпійський день» (ФОТО)

У Тернополі відбувся «Олімпійський день» (ФОТО)

24 червня у парку ім.Т.Г. Шевченка на тернополян чекало неймовірне спортивне дійство – «Олімпійськтй день».

Захід розпочався з символічного пробігу дистанцією 1,5 км, у якому взяли участь як дорослі, так і діти. Після цього розпочались забіги «на швидкість» серед вікових категорій від 0 до 50+ на дистанції від 50 м до 600 м.

Призери кожної вікової категорії були нагороджені грамотами, медалями та кубками, а також подарунками від партнерів ТМ «Ласунка», ТОВ «Медіспорт», Національного олімпійського комітету України.

Під час заходу в парку були розміщені різні спортивні локації. Тернополяни змогли взяти участь в майстер-класах з санного спорту, двоборства, фехтування.

Близько 50-ти вихованців Тернопільської СДЮСШ «Екстрім» вразили своєї майстерністю під час майстер-класу з фігурної їзди на роликових ковзанах.

Тим часом на сцені «Літньої естради» відбувався показовий виступ КЗ ТМР «ДЮСШ греко римської боротьби» (відділення боксу). Спаринги спритних та сильних хлопців «розбавили» тендітні дівчата з танцювальних колективів «Freedom», «Royal Dance» та зразкового танцювального ансамблю естрадного танцю «Мрія».  На тернопільському ставі відбулись показові виступи на драгонботах, з вітрильного спорту та на SUP-дошках.

Не зважаючи на дощову погоду, відвідувачі заходу були задоволені участю у забігах та майстер-класах.

Організатори заходу: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, управління з питань фізичної культури та спорту ТОДА, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту ТМР, за підтримки Тернопільської міської ради та Тернопільської ОДА.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *