У Тернополі виготовлять «Великий ключ від Файного міста»    

У Тернополі виготовлять «Великий ключ від Файного міста»    

У Тернополі в п’ятницю, 28 вересня, о 15.00 годині, відкриють оновлену вулицю В. Чорновола. Під час відкриття заплановано проведення оригінальної акції: «Символічний ключ від Файного міста». Він передбачає збір старих чи таких, що були у вжитку  і не використовуються, ключів тернополян задля переплавлення та виготовлення одного Великого ключа від Файного міста Тернополя.

«Де він, ключ від брами до Файного міста? А чому б не зробити новий з особливою енергетикою гостинності, світлої радості, любові, які так характерні для кожного тернополянина?! Ми шануємо своє і раді кожному гостеві, який приїздить до нас з добрими намірами. Ось і виникла ідея зробити Великий ключ від Файного міста Тернополя, який би ніс енергетику кожного мешканця і відкривав нам незбагненний, але такий затишний світ древнього міста», – сказав начальник управління культури і мистецтв Олександр Смик.

Тернополян запрошують долучатися до акції й приносити старі ключі у п’ятницю, 28 вересня, з 15.00 до 18.00 год. на вул. В. Чорновола.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares