У Тернополі жінка хотіла отримати допомогу для переселенців і втратила 23 тис. грн

У Тернополі жінка хотіла отримати допомогу для переселенців і втратила 23 тис. грн

23 000 гривень зникло з карткового рахунку мешканки Тернополя. Заявниця намагалася оформити грошову допомогу для внутрішньо переміщених осіб й потрапила в шахрайську пастку. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

За словами жінки, в інтернеті вона знайшла публікацію з інформацією про виплату матеріальної допомоги вимушеним переселенцям. В дописі шахраї вказали посилання на ресурс, де можна подати заявку для отримання допомоги. Перейшовши за посиланням, жінка ввела персональні дані та номер банківської картки для зарахування грошей. Однак за певний проміжок часу замість коштів вона отримала сповіщення про списання власних заощаджень. За допомогою звернулася до правоохоронців територіального підрозділу поліції.

За фактом шахрайства слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Кіберполіцейські закликають громадян бути пильними та радять отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел. Не варто переходити за сумнівними посиланнями та не потрібно вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *