У Тернополі зняли молодіжний фільм: ролі виконували місцеві школярі і студенти

У Тернополі зняли молодіжний фільм: ролі виконували місцеві школярі і студенти

Днями у Тернополі в «Палаці кіно» презентували молодіжну стрічку «Усі разом». Автори працювали над нею два роки. Бюджет фільму складає 120 тисяч доларів. Сюжет розгортається у наші дні. Творці об’єднали у ньому три покоління молоді – школярі молодшого шкільного віку, підлітки та студенти.

У фільмі відзнялося 38 акторів у 137 сценах, було змінено 20 локацій.

– Сценарій до фільму був створений ще два роки тому, – розповідає cценарист Тетяна Фірташ. – Ми відразу почали збирати команду. Насправді було важко знайти професіоналів та акторів, які б зіграли цю роль, тому що фільм молодіжний і дитячий одночасно. Грають там актори із театраль-ного факультету Тернопільського педагогічного університету і, звичайно ж, діти, котрі займаються у медійній школі. Концепція  проекту полягає в тому, що фільм повинен не тільки розважати дітей, а й чогось навчати.

У стрічці показують три сюжетні лінії – діти молодшої, середньої шкіл, а також випускники, які повертаються до школи викладачами.

Режисер фільму та художник-постановник Остап Барановський зазначає, що зйомки стали колосальним досвідом для дітей. Частково зачепили у стрічці і проблему відносин між дітьми різного соціального статусу.

– Насправді це масштабна робота, яка полягає не тільки у зйомці та дубляжі фільму, а й у виховному процесі, – додає режисер дубляжу Олександр Алексєєв. – Щоб зробити цей продукт ми працювали кожного дня по 6-8 го-дин над записом та вдосконаленням навичок, тому що дубляж це складна робота –– потрібно бачити, відтворювати та перевтілювати.

Актори також розповіли, які ролі вони грають у фільмі та провели паралель із своїм життям. У багатьох це були протилежні персонажі і їм було досить цікаво спостерігати за розвитком подій, а от в інших це були зовсім близькі ролі, котрі давались їм дуже легко.

Ольга Статкевич.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares