У Тернополі з’явилася унікальна капличка (ФОТО)

На вулиці Лук’яновича, 1 вшанували святих мучениць Віру, Надію, Любов та їх матір Софію

Минулої неділі жителі мікрорайону, а також їх рідні та близькі зібралися разом, аби освятити капличку та помолитися і вшанувати пам’ять мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

– Ці святі символізують чесноти, які вкрай необхідні та цінні у сучасному світі, – розповідає голова ОСББ Лук’яновича,1 Олександра Волянська. – Тож тепер наш будинок має таких особливих покровителів.

Кошти на спорудження каплички пожертвувала жителька будинку Валентина Левенець.

– Вона потрапила у складну життєву ситуацію, коли надія залишилася лише на Бога, – додає пані Олександра. – Щиро молилася, і Господь їй допоміг. Згодом Валентина запропонувала дати кошти на встановлення каплички. Усі мешканці будинку зібралися, порадилися і на прибудинковій території виділили ділянку для каплички. Коли почали її споруджувати, кожен допомагав, чим міг. Одні привозили матеріали, інші заливали основу, хтось підтримував ідеями та порадами. У нашому будинку чудові люди. А спорудження каплички стало справою, яка вкотре нас об’єднала.

У неділю на Лук’яновича було справжнє свято. Зібралися близько 200 людей. Священник Андрій Гаджала освятив капличку і відслужив спільну молитву. Мешканки будинку, у яких в цей день були іменини, приготували солодощі, підготували різні частунки.

– Ми радіємо, що тепер щоранку бачимо цих святих мучениць, які нагадують кожному про Божі чесноти, на яких тримається наш світ, і те, що щира молитва та віра здатні творити дива і допоможуть здолати будь-які труднощі.

Фото Івана ПШОНЯКА.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares