У ТНЕУ відкрили Зимову школу WINT 2019 (ФОТО)

У сучасному глобалізованому суспільстві провідною галуззю науки є інформаційні технології.  За підрахунками  вчених, уже у 2020 році кожна третя вакансія буде в ІТ-сфері. Україна, безумовно, не відстає у розвитку цієї галузі. Наші «айтішники» займають провідне місце у світовій інформаційній мережі. Саме за плечима український ІТ-винахідників стоїть безліч нових програм, додатків для усього світу. Тернопільський національний економічний університет є  майданчиком для організації нових платформ з ІТ-технологій. На факультеті комп’ютерних інформаційних технологій ведеться підготовка конкурентоспроможних та висококваліфікованих фахівців у цій галузі.

1 лютого у залі засідань вченої ради ТНЕУ відбулося урочисте відкриття WINT 2019 у рамках проекту ERASMUS + Aliot. До закладу вищої освіти завітали партнери-науковці з Чернівецького національного економічного університету імені Юрія Федьковича, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Запорізького національного технічного університету, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Одеського національного політехнічного університету, Національного аерокосмічного університету імені Василя Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Також у роботі конференції взяв участь професор із Ньюкаслського університету (Велика Британія) Кріс Філіпс.

Ректор університету, доктор економічних наук, професор Крисоватий Андрій Ігорович привітав учасників: «Бажаю усім вам плідної дискусії, цікавих доповідей та прогресивних думок. Нехай сьогоднішня зустріч відкриє нові можливості для співпраці, наукового пошуку, реалізації цікавих ідей».

Роботу WINT 2019  розпочав Харченко В’ячеслав Сергійович – національний координатор проекту Aliot.

З цікавою доповіддю  виступив професор Кріс Філіпс. Він розповів про сферу своїх наукових інтересів: «У сьогоднішній час суспільство майже повністю інформатизоване. У нашій країні доступ до паспортних даних може отримати майже кожен, не докладаючи великих зусиль. Тому мене цікавить тема забезпечення конфіденційності користувачів та захист їх даних. Це є важливим не лише для моєї безпеки, а й безпеки країни загалом».

Зимова школа триватиме до третього лютого.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *