У Західноукраїнському національному університеті завершився Шостий Міжнародний тиждень, який цьогоріч проходив під гаслом «Побудова партнерств, формування майбутнього: інновації та співпраця в умовах глобальних викликів».
У межах четвертого дня I-WEEK організовано воркшоп «Актуальність поглибленого вивчення англійської мови в українських закладах освіти в умовах сьогодення», під час якого методист видавництва Кембриджського університету Тетяна Шелепко поспілкувалася зі студентами та наголосила на тому, що володіння англійською мовою – це не лише необхідна навичка для глобальної комунікації, а й ключовий інструмент особистісного та професійного зростання, побудови успішної кар’єри у міжнародному середовищі. Спікер розповіла про нові методики та інструменти, які використовують для ефективного вивчення іноземної мови.
Унікальний практико-орієнтований тренінг «Моделі ведення перемовин. Особливості ведення кризових перемовин» від швейцарських фахівців-практиків об’єднав професорсько-викладацький колектив та здобувачів освіти ЗУНУ. Учасники події мали змогу поглибити знання про ефективні моделі ведення переговорів та отримати цінний досвід від провідних міжнародних експертів у цій галузі, які мають багаторічний досвід роботи у світових організаціях і є визнаними експертами.
Під час виступу генеральний директор «Assertive Group» Стів Албан Тінео та генеральний директор «Chrabieh & Schweizer Consultancy» Седрік Швейцер зосередили увагу на методах та техніках, які допомагають ефективно працювати у кризових ситуаціях, аспектах комунікаційних стратегій та переговорних процесах.
Присутні дискутували та обговорювалися основні принципи успішної комунікації, включаючи важливість активного слухання, результативного висловлювання та встановлення довірливих відносин.
Підсумовуючи, спікери зазначили, що продуктивний обмін знаннями та досвідом сприятиме підвищенню професійної компетентності у сфері ведення переговорів і кризового управління.
У залі засідань вченої ради класичного університету Тернополя відбулося офіційне закриття VI Міжнародного Тижня.
Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, вітаючи присутніх, сказала: «Дорогі колеги та гості! Шостий Міжнародний тиждень продемонстрував важливість інтернаціонального співробітництва та обміну досвідом, і це – результат нашої спільної роботи. Вірю, що час проведений у класичному університеті Тернополя, надихнув кожного із вас на нові проєкти задля розвитку України!»
«Відрадно, що упродовж Міжнародного тижня відбулися не лише тематичні лекції, воркшопи, дискусії, а ще й започатковано співпрацю із закордонними фахівцями.
Переконані, що під час I-WEEK 2024 кожен із учасників почув важливі думки, налагодив професійні контакти із міжнародними колегами, презентував власні дослідницькі проєкти, обмінявся ідеями щодо подальшого розвитку наукової та освітньої сфери, поділився особистим досвідом!
Дякуємо усім нашим колегам та гостям, які долучилися до Шостого Міжнародного тижня!» – йдеться у повідомленні ЗУНУ.