Укол спазмалгону з диклофенаком спровокував у жительки Тернопільщини анафілактичний шок

Укол спазмалгону з диклофенаком спровокував у жительки Тернопільщини анафілактичний шок

30 листопада районна бригада швидкої виїжджала у село Почапинці Тернопільського району, де надавала допомогу 68-річній пацієнтці.

На час приїзду медиків швидкої жінка була непритомна, з набряком обличчя, у стані анафілактичного шоку. Донька пацієнтки 15 хв перед цим вколола їй спазмалгон з диклофенаком. Через 5 хвилин у жінки оніміло обличчя, а потім вона втратила свідомість.

З діагнозом анафілактичний шок унаслідок алергічної реакції на ліки жінку, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню. Про це повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"






Loading...



Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares