“Україну демонстративно ігнорували” – музичний критик прокоментував результати Євробачення

“Україну демонстративно ігнорували” – музичний критик прокоментував результати Євробачення
Фото tsn.ua

Музичний критик і головний редактор видання Karabas Live Ігор Панасов у коментарі для gazeta.ua висловив свою думку щодо 17-го місця, яке посів український співак Меловін на конкурсі Євробачення у Лісабоні.

Він вважає, що провини представника України у цьому результаті немає.

“Бачив Меловіна на 7-8 сходинці, – каже Ігор Панасов. – Його номер був одним із найбільш упевнених. Цієї риси бракувало більшості конкурсантів. Меловін розумів, що має три хвилини, аби показати своє вміння. Він повністю виклався на сцені. Приємно, що хоча б аудиторія розгледіла в ньому цікавого артиста”.

Професійне журі дало Меловіну 11 балів – найменшу кількість очок з-поміж усіх конкурсантів. За результатами глядацького голосування Меловін – сьомий. Тричі отримав максимальні 12 балів – від Польщі, Білорусі та Чехії.

“Така кардинальна розбіжність у балах журі та глядачів викликає підозри. Представника від України ігнорували дуже демонстративно. Дехто будує теорії змови. Мовляв, це помста Україні за проблеми з організацією конкурсу торік. У цей сценарій не вірю. Є питання до кваліфікації експертів, які ставили оцінки конкурсантам. Не відчувають, чим зараз цікавляться європейські слухачі”, – говорить Ігор Панасов.

Значне розходження балів журі та глядачів також є у шведа Бенджаміна Інґроссо. Він – другий у журі і двадцять третій у глядачів. Чех Міколас Йозеф після голосування журі він був на 15-й сходинці. У глядачів він четвертий.

Ніхто з цьогорічних учасників національного відбору не зміг би представити Україну краще, вважає Ігор Панасов.

“Меловін на цьогорічному Євробаченні – це не помилка. Він був найкращим кандидатом. Після конкурсу українці люблять згадувати національний відбір, кидати каміння у суддів за їхні оцінки. Конкурентами Меловіна у фіналі були Таяна, Лауд, Вільна, гурти Ерайсд та Каднай. При всій моїй повазі, ніхто з них не зміг би досягти кращого результату. У Меловіна була найбільша концентрація необхідних для конкурсу якостей”.

Переможницею пісенного конкурсу Євробачення-2018 стала представниця Ізраїлю – співачка Нетта Барзілай з піснею Toy. За результатами голосування глядачів та журі вона отримала максимальні 529 балів. Друге місце посіла Елені Фурейра з Кіпру. Трійку лідерів закрив представник Австрії Сезар Семпсон.

Джерело: GazetaUA


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *