“Укравтодор” планує ввести для вантажівок збір за проїзд дорогами України

“Укравтодор” планує ввести для вантажівок збір за проїзд дорогами України

Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) планує ввести систему збору сплати від великовантажного транспорту за проїзд дорогами України. Про це повідомив виконуючий обов’язки глави “Укравтодору” Славомир Новак в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Він вважає, що введення збору буде серйозною законодавчою зміною для України, яка істотно поліпшить стан доріг у країні.

– Треба прийняти закон, який врегулює питання цього збору. Нам вкрай необхідно ввести додаткове джерело дорожнього фонду. Існує європейський принцип: фури, особливо ті, які заробляють на перевезеннях, мають більше платити за проїзд дорогами, – сказав в.о. глави відомства.

За словами Новака, обсяги руйнування автодоріг через перевантажений транспорт – величезні.

Також “Укравтодор” очікує прийняття Верховною Радою нового закону про автоматичний вагогабаритний контроль на дорогах до кінця 2019 року.

Наразі готуються запровадити комплекси вагового контролю Weight-in-Motion, що здійснюють автоматичне зважування транспорту в русі.

“Укравтодор” у жовтні запустить перші 6 комплексів на під’їздах до Києва, всього в планах встановити до 100 таких пунктів.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares