Укрпошта виходить з карантину, але дотримання посилених санітарних норм обов’язкове

Укрпошта виходить з карантину, але дотримання посилених санітарних норм обов’язкове

Із 1 червня всі відділення Укрпошти по всій Україні відновили свою роботу за звичним докоронавірусним графіком.
У прес-службі АТ «Укрпошта» нагадують: з 18 березня деякі з відділень, у зв’язку з обмеженнями транспортного сполучення, частково скоротили графіки роботи. З 1 червня всі відділення Укрпошти вже працюють за звичним докарантинним графіком. У всіх відділеннях й надалі діятимуть ті ж правила обслуговування та дотримання посилених санітарних норм, що і раніше: клієнти та працівники мають носити засоби особистого захисту, користуватись антисептиком та зберігати дистанцію.
Послуги з переадресації та зберігання поштових відправлень залишаються безкоштовними до 3 червня, надалі розраховуватимуться за стандартним тарифом. Усі рекомендовані відправлення листоноші вручатимуть особисто. Також відновлена плата за доставку грошових переказів «З картки додому».
Варто зазначити, що Укрпошта зберігає можливість обслуговування вдома через листонош: отримати пенсію та соціальні виплати, сплатити комунальні платежі, замовити ліки, оформити передплату, отримати поштовий переказ «З картки додому», замовити продукти та інші товари широкого вжитку, купити товари з інтернет-магазинів.

Також Укрпошта продовжує безкоштовно доставляти ліки по всій Україні. Загалом за період карантину компанія здійснила близько 20 тисяч доставок лікарських засобів.
Наприкінці травня компанія підвела підсумки соціальної ініціативи #ДопоможемоЛікарям, в рамках якої українці надсилали до лікарень засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів, а Укрпошта безкоштовно доставляла їх адресатам. За два місяці було відправлено понад 160 тисяч посилок.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *