Уроки на природі й навчання у зміни: що буде в школах Тернопільщини з 1 вересня

Уроки на природі й навчання у зміни: що буде в школах Тернопільщини з 1 вересня

З 1 вересня у школах Тернопільщини, як і в Україні загалом, необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно.
Про це повідомили у прес-службі Тернопільської ОДА.
Відповідно до рекомендацій МОЗ і ВООЗ, під час освітнього процесу в закладах освіти необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати масових скупчень.
За словами начальниці управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольги Хоми, до початку навчального року рекомендовано забезпечити школи дезінфікуючими та миючими засобами, а також засобами індивідуального захисту.
«Педагогічним працівникам рекомендують проводити навчальні уроки здебільшого на свіжому повітрі, якщо це дозволяють погодні умови. У великих навчальних закладах, де наповнюваність класів становить більше 30-ти учнів, також повинні дослухатись до таких рекомендацій й окрім цього класи потрібно ділити на підгрупи, які навчатимуться позмінно. Якщо предмети можна проводити дистанційно або опрацьовувати матеріал самостійно, учні теж повинні це робити», – зазначила Ольга Хома.
Також вона наголосила, що дирекція шкіл повинна подбати про спеціальні місця для обробки рук і здійснення температурного скринінгу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *