Усе, що потрібно знати про Діаграму Гранта

Ефективним є той керівник, який вміє правильно планувати і контролювати виконання поставлених завдань і виконання проектів. А для цього у наш час, без спеціальних програм і сервісів, що будують наочні діаграми, не обійтися. Саме про Графік Гранта, за допомогою якого керівники контролюють свої підрозділи, а підлеглі – не допускають порушень, ми далі і поговоримо.

За допомогою діаграми Гранта в Бітрікс24  можна абсолютно безкоштовно керувати завданнями, створивши робочу групу. Перевагою такої системи є те, що кожен учасник не лише бачить, але і сам виконує планування роботи, коли завдання у всіх спільне. Таким чином, у діаграми можна покроково прописати усі завдання, а також часові межі, впродовж яких реалізується проект.

Як будується графік

Бітрікс24 пропонує вам на вибір два зразки планування завдань: у вигляді графіка Гранта, або ж як звичайний список. Як же будується графік Гранта? Дуже просто! Потрібно за шаблоном створити завдання, обравши при цьому «Діаграму Гранта». Тепер ви можете спокійно переглядати в зручній стрічці завдання.

На діаграмі чітко видно, скільки завдань всього містить проект, які з них завершені, які знаходяться в роботі, а які – прострочені. Зручний фільтр дозволяє вибирати будь-яке завдання з підзавданнями, відобразивши на діаграмі хід його виконання. При умові об’ємності базового завдання і великій кількості виконавців подібний варіант виглядає дуже зручно.

Контролюємо терміни

Діаграма Гранта дозволяє керувати завданням саме так, як вам потрібно. Можна виконувати чимало візуальної роботи, переміщаючи терміни як початку, так і кінця робіт, що заплановані до виконання, рухаючи дедлайнову смужку. Це допомагає володіти повною картиною завдань, виконання яких вимагає проект. Потрібно додати нове завдання до проекту? Одразу є можливість встановити йому часові рамки. Затягується виконання? Час форсувати його, зменшивши крайній термін.

Інформативність – на найвищому рівні

Обравши окреме завдання та навівши на нього курсор миші, у новому вікні відкриється така головна інформація:

1. Назва завдання.

2. Постановник завдання.

3. Відповідальний за його виконання.

4. Терміни, в які необхідно вкластися.

5. Статус.

6. Пріоритет.

У вже завершених завданнях проставляються «прапорці», по інших – відображаються терміни виконання. Тож, ви як на долоні бачите усю інформацію по проекту.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *